2018 Taşınabilir CD Çalar Ile LCD Kompakt Müzik Disk Walkman Çalar Kulaklık Jakı Kaymaz Darbeye Koruma Ile CD 511

2018 Taşınabilir CD Çalar Ile LCD Kompakt Müzik Disk Walkman Çalar Kulaklık Jakı Kaymaz Darbeye Koruma Ile CD 511

2018 Taşınabilir CD Çalar Ile LCD Kompakt Müzik Disk Walkman Çalar Kulaklık Jakı Kaymaz Darbeye Koruma Ile CD 511

₺333.62

Ürün açıklaması

 • Marka Adı: HOTT
 • Boyutlar (Gxyxd): 5.6 x 5.6 x 1 inches
 • tip: Taşınabilir
 • paket: Evet
 • Model Numarası: HOTT-511
 • Oynatma Formatları: CD, CD-RW, MP3, CD-DA, WMA
 • arabirim Tipi: 3.5mm Jack
 • konuşmacı: Hayır
 • Interface Type: 3.5mm Jack

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)


, HOTT Taşınabilir Kompakt CD Çalar bir basit, henüz fonksiyonel taşınabilir ses ihtiyaçlarını için çözüm. Bu kişisel müzik CD çalar en sevdiğiniz müzik dinlemek için izin verecektir, gitmek olursa olsun!
Neden HOTT İçme CD Çalar?
(1) 3.5mm AUX out & Kulaklık Jack: çalar bağlayabilirsiniz hoparlör jack üzerinden müzik çalmak için.
(2) için bir Asistan Dinleme İngilizce: bir yabancı dil Öğrenme gerektirir tekrarlanan uygulama, a-B tekrar fonksiyonu sağlayabilirsiniz çocuk kavramak kelimeler
(3) müzik Prenatal Eğitim başlayarak: 100 bin hamile anneler seçim, uzakta radyasyon, mükemmel için fetal eğitim aracı.
Ana fonksiyonu -Kişisel CD çalar beklediğiniz tüm standart oynatma özellikleri sunuyor, Dahil atlamak ileri/geri, play/pause, tuş kilidi, elektronik atlamak koruma, anti-şok, 5 ses efektleri, 4 oynatma modları, LED ekran.
Taşınabilir ve Anti-şok - Kompakt palm boyutu, önlemler 5.6 "x 5.6" x 1" , Anti-şok ve elektrik atlama koruma teknoloji benimser, 45 saniye anti-atlama koruma CDs için, 120 saniye anti-atlama koruma için MP3 CDs, oynamak için Ideal sevdiğiniz şarkı üzerinde cd halindeyken zaman yürüyüş hareketli.
Geniş Uyumluluk -En uyumlu biçimi gibi CD, CD-R, CD-RW, MP3 ve WMA ses dosyaları, destek AUX üzerinden diğer tüm sesli cihazlar ile bağlantı 3.5mm ses girişi.
Hafif ve Taşınabilir: Daha az ağırlığında 260g (0.57lbs), petite boyutu (5.6 inç) Kolayca içine sizin çanta, nereye giderseniz gidin sizinle almak kolay, günlük yaşam içine müzik olsun.
Moda ve basit tasarım, ışık ve taşınabilir, kolay nereye giderseniz gidin almak.
Mükemmel hediye -Kişisel CD çalar hediye olarak mükemmel bir seçim olduğunu, bir hediye için çocuk, iyi arkadaşlar, büyükleri vb. ve iyi bir seçim bir oyuncu olarak sınıfta-anaokulu/ilköğretim okulu. Dil öğrenme, prenatal eğitim, doğum öncesi eğitim, CD/MP3 müzik oynamak. Prenatal eğitim için en iyi seçimdir, dil öğrenme vb. kompakt palm boyutu ile, her zaman ve her yerde müzik keyfini.

Etiketler: Ucuz 2018 Taşınabilir CD Çalar Ile LCD Kompakt Müzik Disk Walkman Çalar Kulaklık Jakı Kaymaz Darbeye Koruma Ile CD 511, Yüksek Kalite 2018 Taşınabilir CD Çalar Ile LCD Kompakt Müzik Disk Walkman Çalar Kulaklık Jakı Kaymaz Darbeye Koruma Ile CD 511, Çin CD Çalar Tedarikçiler

Değerlendirmeler

Derecelendirme