1 Pcs 30 V 5A Ayarlanabilir Dijital doğru akım anahtarı Güç Kaynağı Profesyonel 110 V/220 V Değişken Çift Dijital DC güç Kaynağı

1 Pcs 30 V 5A Ayarlanabilir Dijital doğru akım anahtarı Güç Kaynağı Profesyonel 110 V/220 V Değişken Çift Dijital DC güç Kaynağı

1 Pcs 30 V 5A Ayarlanabilir Dijital doğru akım anahtarı Güç Kaynağı Profesyonel 110 V/220 V Değişken Çift Dijital DC güç Kaynağı

₺1 110.40

Ürün açıklaması

  • giriş Gerilimi: 110V, 220V
  • çıkış Gücü: 300W - 201
  • çıkış Tipi: Üçlü
  • çıkış Akımı: 0-5A
  • çıkış Frekansı: 50Hz/60Hz

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 36cm x 20cm x 24cm (14.17in x 7.87in x 9.45in)


Paket Içeriği:
1 x Ayarlanabilir Dijital Güç Kaynağı
1 x Multimetre Testi Kurşun Tel (çift)
1 x Güç Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
(Size ülke göre güvenli adaptörü ile birlikte geliyor.)
Özellikleri:
1. YIHUA3005D 30 V 5A ikinci nesil dijital program kontrollü anahtarlama güç kaynağı, bu kullanılan en son teknoloji ve el sanatları, ağırlık çok hafif, bu 50% daha hafif geleneksel DC güç kaynağı, bu iyi için ulaşım ve nakliye ücreti kaydedebilirsiniz, Aynı zamanda etkili önlemek çok ağır hasar ürün taşıma sırasında ortaya çıkar.
2. bu dijital program kontrollü stabilize anahtarlama güç kaynağı laboratuvarlar kullanım için tasarlanmıştır, okullar, üretim hatları, ve elektronik onarım.
3. It bir küçük boyutu ve hafif, çok kolay ulaşım ve taşıma.
4. bu yüksek verimlilik, yüksek yük kapasitesi, ve düşük gürültü ve doğrusal güç malzemeleri için üstün olduğunu.
5. yüksek gerilim istikrar vardır, küçük dalgalanma faktörü, mükemmel kısa devre koruması, ve aşırı akım koruma.
6. bu dijital ayarlar akım ve gerilim, daha gelişmiş, daha istikrarlı, ve geleneksel daha uzun ömürlü potansiyometre eksperleri vardır.
7. It bir çıkış elektronik anahtarı, kolayca çıkış yük kırmak.
8. bu bir işlevi vardır set kilit etkili bir çıkış parametreleri değişikliği önlemek veya yanlış kullanımdan kaynaklanan değiştirmek, hangi ürün yapar daha güvenli ve güvenilir.
9. cep telefonu radyo-frekans algılama fonksiyonu vardır, olan bir 4.2 V 2A/19 V 5A sabit çıkış fonksiyonu. Parametreleri basarak görüntülenebilir anahtar, hızlı ve kullanışlı. Bu cep telefonu ve laptop tamir için önemli bir araçtır.
10. üç depolama anılar vardır mağaza sık kullanılan üç set parametreleri için kolay alma.
11. Bir çıkış devlet hafıza fonksiyonu vardır. Zaman bellek anahtarı açıldığında, bu çıkış durumunu korumak önce güç düğmesi kapalı. Örneğin, zaman güç çıkış durumda olduğunu, güç anahtarını kapatın, ve güç anahtarı açık sonraki zaman güç kaynağı doğrudan çıkış gerilim. Zaman bellek anahtarı kapatılır, bu zaman çıkış durumunu korumak değil güç düğmesi kapalı. Her zaman güç anahtarı açıldığında, çıkış anahtar basılmalıdır için çıkış gerilimi.

Etiketler: Ucuz 1 Pcs 30 V 5A Ayarlanabilir Dijital doğru akım anahtarı Güç Kaynağı Profesyonel 110 V/220 V Değişken Çift Dijital DC güç Kaynağı, Yüksek Kalite 1 Pcs 30 V 5A Ayarlanabilir Dijital doğru akım anahtarı Güç Kaynağı Profesyonel 110 V/220 V Değişken Çift Dijital DC güç Kaynağı, Çin Anahtarlama Güç Kaynağı Tedarikçiler

Değerlendirmeler

Derecelendirme